آپدیت جدید بر روی بخش پرچم وبسایت چاپی نیک

مرکز چاپ پارچه

یکی دو هفته گذشته روزهای شلوغی را سپری کرده ایم که موجب شده است تغییرات زیادی را در وب سایت و همین طور شرایط کلی از نظر ظاهری و کاربردی شاهد باشید. این روزها گاهی موجب بهم ریختگی و عدم دسترسی کوتاه مدت به وب سایت هم بودند اما به صورت کلی این شرایط به سادگی تغییر کردند و به شکلی درآمدند که قابل استفاده با کاربری ساده تر برای مشتریان و همین طور قابل استفاده برای همه یوزر های مختلف در سطح اینترنت باشد. اما موضوع به همین قسمت ختم نمیشود و شما می توانید این بخش های وب سایت را به صورت های مختلف دیگری به زودی شاهد باشید، به طور فرض به زودی یک  اپلیکیشن هم برای کاربرد ساده تر و سفارش سریع تر برای این وبسایت تعبیه خواهد شد که از طریق شبکه های مختلف و بازارهای مختلف اندروید قابل دانلود و کاربرد خواهد بود.

صفحه پرچم و انواع سفارشات آپدیت شده است

این بخش از وبسایت مهمترین سرویس چاپی نیک را شامل می شود که به شدت بر روی آن حساس هستیم چون مطمئنیم با توجه به داشتن ماشین آلات پیشرفته و نیروهای متخصص دوره دیده و با تجربه بهترین کیفیت را در سریع ترین زمان ممکن برای مشتریان خود به ارمغان آورده ایم و منتظر حضور مشتریان جدید با سفارشات ویژه در مجموعه خودمان هستیم. چاپی نیک مفتخر است اعلام کند که از این پس سفارشات حتی در سایز های بزرگ به صورت یکروزه با کیفیتی بدون مشابه در این مجموعه آماده و ارسال خواهند شد.

سفارش انواع پرچم های تشریفاتی | رومیزی | با لوگوی شرکت و تبلیغاتی | سایز بزرگ | پرچم ملل را به ما بسپارید، برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید