استاندارد های پرچم برای میز و دفتر مدیران

پرچم برای میز

پرچم برای میز و دفتر مدیران

شاید از مهمترین المان های یک دفتر به خصوص زمانی که صحبت از دفتری با رفت و آمد در سطح مدیران است و یا محل لابی مجموعه، پرچم ها باشند. یک دفتر کار حرفه ای نشانی از افتخارات و اعتبارات شما دارد، همیشه سعی کنید به مشتریان و مهمانان خود نشان دهید به برند خود چقدر افتخار میکنید و چه میزان به تعهدات آن پایبند هستید. برای این موضوع یک وضعیت بسیار ساده وجود دارد آن هم استفاده از پرچم است.

انواع پرچم های شرکت ها و موسسات

پرچم های این مجموعه ها معمولا به دو دسته تقسیم می شوند:

  1. پرچم تشریفات مخروطی
  2. پرچم تشریفات رومیزی

البته موارد بسیار دیگری نیز هستند که در این دسته ها قرار بگیرند اما واقعا اگر در این مقاله به دنبال یک استاندارد برای پرچم مدیران شرکت باشیم باید به همین دو مورد تمرکز کنیم، این موارد بسیار روتین و همین طور شکیل هستند، یک مثال ساده برای پیدا کردن روش استفاده از این ابزار انداختن نگاهی به کاخ های سلطنتی بزرگ دنیاست، اینکه پرچم را بر روی چه میزهایی یا کدام قسمت اتاق ها قرار می دهند. البته یک موضوع هم در مورد پرچم های تشریفاتی تبلیغاتی مطرح است آن هم وجود پرچم کشور در کنار آنهاست. پس اگر فضای مناسبی دارید و حتما میخواهید تمام پروتکل های تشریفات را رعایت کنید علاوه بر قرار دادن پرچم با لوگوی شرکت خودتان به یاد داشته باشید که حتما از پرچم ایران هم استفاده کنید

مورد مهم دیگر اینکه اگر شما نماینده یک شرکت خارجی هستید و به خصوص محصولات آنها را به فروش می رسانید، حتما پرچمی را از آنها در مجموعه خود به نمایش بگذارید که البته علاوه بر جنبه تبلیغاتی برای شما، به عنوان یک پروتکل ارتباطی بین شما و شرکت مربوطه نیز به شمار خواهد رفت.

نزدیک ترین فاصله پرچم به میز اصلی داخل اتاق

این موضوع را هم فراموش نکنید که بهترین جا برای قرار دادن پرچم های رو میزی کناره اتاق و در کنج ، همین طور در نزدیک ترین حالت به میز اصلی داخل آن اتاق شرکت است، این امر باعث می شود که هم در عکس برداری از این سوژه به خوبی استفاده شود هم وقتی مهمانی دارید به اندازه کافی این پرچم و نشانه هایی که باید در ذهن مشتریان شما نقش داشته باشد، به دید خواهند آمد.