چاپ روی لیوان با انواع جنس های مختلف امروزه جزو ان دسته از خدماتی هست که اگر کمی ذوق و حوصله به خرج دهید حتی می شود در خانه نیز انجام بگیرد( با یک عکس چاپ شده و اتو داغ ) به علت همین نحوه انجام چاپ هست که توصیه می شود لیوان های چاپ خورده را برای گرم کردن مایعات درون مایکروویو قرار ندهید.

مجتمع چاپ چاپی نیک

در کارگاه چاپ ما برای انجام خدمات چاپ روی لیوان با گستردگی فراوانی در جنس لیوان ها، که در ادامه درمورد انها صحبت خواهیم کرد، از دستگاه های به روز و مجهز استفاده می شود تا محصولات برای ارائه به شما مشتریان گرامی دارای بهترین سطح کیفیت باشند.

استفاده از خدمات چاپ روی لیوان معمولا به صورت تک برای هدیه و به صورت عمده برای شرکت ها و یا یادگاری در نمایشگاه ها و همایش ها مرسوم هست.

چاپ روی لیوان سرامیکی سفید

معمول ترین و البته کم هزینه ترین نوع سفارش در رده سفارش خدمات چاپ روی انواع لیوان، چاپ روی لیوان سفید سرامیکی هست. که سایز استاندارد چاپ در این مورد می تواند 20 در 9.3 باشد و به این منظور از چاپ سابلیمیشن حرارتی استفاده می شود برای سفارش تک کافی است عکس مورد نظر را به صورت فایل به تلگرام بفرستید و برای سفارش تعداد تماس بگیرید.

چاپ روی لیوان یا ماگ

 لیوان دسته و داخل رنگی

این نوع سفارش برای شرکت ها و برند هایی که در لوگو انها رنگ خاصی از اهمیت ویژه ای برخوردار هست بسیار جذاب و خاص می تواند باشد زیرا اگر رنگ داخل و دسته لیوان با رنگ لوگو هماهنگ شود از زیبایی ظاهری خاصی بهره مند خواهد شد. بعد از لیوان سرامیکی ساده قیمت چاپ روی لیوان دسته رنگی و یا همان قیمت چاپ روی لیوان داخل رنگی از بصرفه ترین و پایین ترین قیمت ها است. به صورت معمول در انبار رنگ های زرد،ابی،سبز و نارنجی همیشه موجود می باشد برای رنگ های دیگر حتما سوال بفرمایید.

 چاپ روی لیوان حرارتی یا جادویی

جذابیت این نوع محصول همیشه به نسبت بقیه ویژگی های ان خیلی بیشتر مورد بحث و توجه بوده است و مسلما به نسبت کار و زمانی که برای چاپ روی لیوان جادویی صرف می شود، قیمت چاپ روی لیوان حرارتی کمی بالاتر است.

اگر شما هم میخواهید با حرف و یا عکس خاصی دوستانتان را شگفت زده کنید پیشنهاد ما به شما، سفارش لیوان جادویی هست که به ساده ترین روش ها تنها با فرستادن عکس موردنظرتان از طریق تلگرام می توانید انجام دهید.

چاپ روی لیوان جادوئی

نمونه هایی از انواع خدمات چاپ روی لیوان را برای شما در این نوشته اوردیم اما بحث در مورد این محصول بسیار گسترده تر و دارای تنوع خیلی بالاتری هست که صرفا به نام بردن انها در این صفحه اکتفا می کنیم.

چاپ لیوان طلایی و نقره ای

چاپ لیوان دسته قلبی

چاپ لیوان یخی

چاپ روی لیوان های قاشق دار

چاپ روی مینی ماگ ها