برای تبلیغات در نمایشگاه های پیش رو چه کنیم؟

چاپ و تبلیغات در نمایشگاه

امسال مسلما یکی از شلوغ ترین سالهای نمایشگاهی است، این به دلیل کسب و کار ضعیف دوره های گذشته است و نشان داده که هر سال یک افت شدید در بازار کسب و کار وجود داشته، نمایشگاه های سال بعد بسیار پر بازدید بوده اند. پس از الان برای نمایشگاه های امسال آماده شوید. نمایشگاه نیاز به تبلیغات دارد و برای اینکه به یاد مشتریان خود بمانید نیاز هست که کالاهای تبلیغاتی جالبی را برای آنها فراهم کنید که علاوه بر کاربردی بودن، خوش قیمت باشند و بتوانید به تعداد زیادی از همکاران خود هدیه دهید. بنابر این برای تبلیغات در نمایشگاه فکر چاره ای کنید.

برای تبلیغات در نمایشگاه های پیش رو چه کنیم؟

زمان تصمیم برای خرید شده است، با توجه به اینکه با حضور دستگاه های چاپ مختلف در مجموعه هایی مانند چاپی نیک، امکان چاپ بر روی تقریبا هر کالایی وجود دارد پس نگران نام و نشان و لوگوی تبلیغاتی خود نباشید. برخی اقلام تبلیغاتی از دیرباز مورد توجه کارگزاران بوده اند، اما این روزها بسیاری لوازم کاربردی تر معرفی می شوند که هر چند قیمت های مشابهی دارند اما واقعا به درد بخور تر هستند و باید به این موضوع توجه کنید که هیچ کس حاضر نیست تبلیغات شما را سرتاسر شهر خرکش کند، مگر اینکه واقعا به درد او بخورد

برخی اقلام پیشنهادی ما برای تبلیغات نمایشگاهی:

  • کلاه ایمنی برای نمایشگاه های مهندسی و ایمنی مانند عمران، معدن، معماری و ساختمان
  • پد موس با طراحی جالب و یک لوگوی کوچک شما برای نمایشگاه های کامپیوتر و مهندسینی که با کامپیتر کار می کند
  • ماگ و لیون برای نمایشگاهی که مشتریان شما شرکت های پر تعدادی هستند و کارمندان زیادی دارند
  • لباس کار برای نمایشگاه هایی که شغل های خدماتی مانند لوله کشی، نفت و گازی، برق، ایمنی دارند
  • تی شرت و کلاه برای نمایشگاه های صنایع غذایی و دارویی
  • خودکار و سر رسید برای تبلیغات در نمایشگاه هایی که اقلام عمومی عرضه می شوند مانند لوازم تحریر، لوازم خانه، لوازم کودک

مثال های زیادی را می توان به موارد بالا افزود، اما به یاد داشته باشید هر کالایی با هر جنسی را می توانید برای چاپ به ما بسپارید.

برخی خدمات چاپی نیک شامل: