بند گردن آویز و بندگردن آویز نمایشگاهی به صورت ربانی و نواری

بندگردن آویز نمایشگاهی

بند گردن آویز و بندگردن نمایشگاهی

کارت های نمایشگاهی که به صورت آویز بر روی گردن قرار میگیرند، یکی از پرکاربردترین مواردی هستند که در نمایشگاه، سمینار، مراسم رسمی، معرفی اعضا و یا حتی فروشگاه های بزرگ به عنوان کارت شناسایی فرد استفاده می شوند. اگر شما هم به دنبال یک مراسم شکیل هستید و یا در برنامه و رویدادی شرکت می کنید که نیاز است اعضای تیم خود را در آن معرفی کنید، بهتر است از این روبان های کنار کارت آویز استفاده کنید.

بند گردن آویز به صورت حرفه ای دوخته و چاپ می شود

یادتان باشد یک بند شاید به سادگی در نظر آید ولی یک شرکت تولید کننده حرفه ای این بند ها را به گونه ای تولید می کند که لوگوی شما به هر حالتی در مقابل دیدگان مشتریان شما قرار گیرد، همین طور دوخت این بند ها به صورتی انجام می شود که لوگوی چاپ شده روی آنها دقیقا به صورت عمودی و بر روی سینه فرد قرار گیرد تا دید کامل بر روی آن وجود داشته باشد. بنابراین اگر به دنبال یک دوخت و چاپ حرفه ای هستید حتما پیش از سفارش با ما بررسی و نهایی کنید تا محصولی با کیفیت و همین طور خوش دوخت را دریافت کنید.

نحوه چاپ لوگو و دوخت کناره بند گردن آویز

این بند ها به صورتی دوخته می شوند که در این موارد نمایشی بسیار شکیل و زیبا هستند، دوخت دور و لبه های آنها بسیار ظریف و با دوام است، همین طور آنقدر محکم می شوند که لوگو در آنها راه نرود و در گذشت زمان شکل ظاهری خود را از دست ندهند. این بند ها را باید به صورت چاپ میانی کار کرد، یعنی لوگوی شما طوری در میانه طولی این بند قرار می گیرد که کاملا در محدوده دید واقع شده باشد. هر کارت با هر سایزی را پشتیبانی می کنیم و می توانید هر نوع بندی را در هر قطری به ما سفارش دهید.