تولید و دوخت انواع پرچم

تولید ، دوخت و چاپ پرچم

تولید ، دوخت و چاپ پرچم

پرچم یک نما برای تشکل ها  ، موسسات یا کشور ها می باشد . پرچم یک کشور نشان از اتحاد و همبستگی مردم یک کشور دارد . دوخت و یا تولید یک پرچم نیاز به یک گارگاه مجهز برای این کار می باشد  و روند تولید آن گاها نیازمند دقت و ظرافت خاصی می باشد . برای به نمایش گزاشتن یک پرچم بر روی کاغذ یا پارچه روش های مختلفی وجود دارد که بسته به سلیقه هرکس می توان یکی از این روش ها را برگزید . دوخت ، چاپ به صورت معمولی و چاپ به صورت لیزری انواع روش های تولید یک پرچم می باشد که در روش چاپ به صورت لیزری پرچم ها از ظرافت بسیار بیشتری برخوردارند .

آشنایی با انواع پرچم ها


پرچم رو میزی

پرچم های رو میزی دارای ابعاد کوچک برای نمایش لوگو و  نام یک شرکت یا نهاد می باشد . با گزاشت این پرچم ها روی میز کار و یا هر قسمت از دفتر یا اداره خود ، اقتدار و زیبایی خاصی به دفتر شما می دهد

پرچم تشریفات

این پرچم ها همانند پرچم های رومیزی اما با سایز و ابعادی بسیار بزرگتر می باشد و می توان انواع پرچم ها از قبیل پرچم کشور ها ، پرچم ملل ، پرچم شرکت ها ، لوگو اداره جات یا موسسات و … را بر روی فرم پرچم تشریفات به چاپ رساند . داشتن پرچم تشریفات با ارم و لوگو اداره یا موسسه شما ، زیبایی و نمای خاصی به محل کار شما می بخشد .

پرچم اهتزاز

این پرچم ها آن دسته از پرچم هایی می باشند که توسط پایه ای بلند به صورت عمودی یا افقی به نمایش گزاشته می شوند . با استفاده از این پرچم ها لوگو و پرچم کشور ، موسسه و اداره خود را به اهتزاز در آورید . استفاده از این پرچم ها توسط ادارات یا موسسات دارای اقتدار خاصی می باشد .

هریک از انواع این پرچم ها می توانند به انواع روش های چاپ معمولی ، چاپ به صورت لیزری و …. به چاپ و تولید برسند. شما تنها با تحویل دادن لوگو و یا اسم شرکت یا موسسه خود می توانید هریک از انواع این پرچم ها را با هر روش چاپ دلخواه سفارش دهید . افزون بر این استاندارد ها ، پرچم ها را می توانید در هر سایزی که میخواهید سفارش دهید برای مثال پرچم های دستی یکی دیگر از انواع پرچم ها می باشد که دارای سایز های متفاوتی می باشد.