خدمات چاپ روی پارچه

چاپ و دوخت پیش بند آشپزخانه ،در اوایل ماه شهریور اخرین ماه تابستان سال 97 شرکت دیجیکالا با حمایت هواوی مسابقه ای با نام نبرد در اشپزخانه برگزار کرد که روند انتخاب شرکت کنندگان ان ابتدا به واسطه ارسال عکس از سفره های زیبای ایرانی، سپس انتخاب از میان طعم و ظاهر غذا از میان صد نفر برگزیده به تعداد 11 نفر و در اخر رقابت یک مرحله ای بین این 11 نفر در پخت انواع مختلف ماهی به داوری استاد بزرگ جناب اقای سامان گلریز بود.

در روز مسابقه تمامی 11 نفر از یک فرم لباس مشابه که تشکیل شده بود از سربند، پیش بند، بند گردن اویز و روپوش استفاده کردند که روی تمامی انها نام و برند دیجیکالا و هواوی چاپ خورده بود.

در واقع تمامی خدمات چاپ برای مسابقه نبرد در اشپزخانه از جمله چاپ و دوخت پیش بند آشپزخانه ، چاپ و دوخت روپوش، دوخت و چاپ سربند و دوخت و چاپ بند گردن اویز توسط افراد تیم ما انجام شده است.

خدمات چاپ برای دکوراسیون

علاوه بر چاپ روی پارچه لباس برای این مسابقه همانطور که در ویدیو پایین نیز مشاهده می کنید خدماتی چون دوخت و چاپ پرچم و دوخت و چاپ رومیزی نیز انجام گرفته است که برای دکوراسیون محیط برگزاری مسابقه مورد استفاده قرار گرفته است.

شرکت بزرگ دیجیکالا از مشتریان قدیم ما هست و در تمامی این سال ها از خدمات چاپ ما سفارش های گوناگونی انجام داده، در واقع این مطلب در اینجا اورده شده است زیرا یکی از راه های اعتماد به کارگاه ها برای انجام سفارش توجه به دیگر مشتریان انهاست و ما به داشتن مشتریان بزرگ و موفقی چون دیجیکالا افتخار می کنیم.

ممکن است چنین مطالبی برای شما جالب باشد با ما تماس بگیرید:

قیمت چاپ و دوخت پیش بند آشپزخانه ، قیمت تضمینی برای خدمات چاپ، انجام سفارش چاپ اختصاصی، دوخت و تولید پیش بند، چاپ لوگو روی لباس