نحوه سفارش پرچم با چاپ دلخواه

سفارش پرچم

نحوه سفارش پرچم با چاپ دلخواه

شاید زمانی که صنعت چاپ روی پارچه به جز دوخت پرچم مطرح شد، هیچ کس همه گیر شدن آن را باور نداشت! اما با این حال در دنیای امروزی رونق بسیار چشمگیری داشته است، به طوری که علاوه بر چاپ روی کاغذ، برای انواع پارچه، ظروف و یا حتی پرچم و … کاربرد گسترده ای پیدا کرده است.

پرچم ها علاوه بر نماد هر کشور، مصارف دیگری نیز مانند درج لوگو شرکت ها و ادارات ، رستوران ها، فرودگاه ها، سمینار ها، معرفی برند، همایش و… دارند. البته انتخاب پرچم بنا به نوع مصرف و کارایی آن متغییر است که در ادامه مطلب به ویژگی ها و مورد مصرف آنها به طور اختصار اشاره خواهیم کرد.

سفارش پرچم با طرح دلخواه

انجام خدمات چاپ و دوخت پرچم با طرح های دلخواه

پرچم رومیزی:

پرچم رومیزی در دو نوع معمولی و لیزری قابل عرضه می باشد. این پرچم ها دارای قابلیت چاپ یک رو و دو رو را دارند؛ که با حاشیه هایی با رنگ های متنوع عرضه می شوند. عمدتا دارای پایه فلزی و سنگی هستند و جنس پارچه آن ساتن می باشد. بیشترین مورد استفاده از این پرچم برای بخشیدن زیبایی به میز کار و یا تریبون کنفرانس است.

پرچم ایستاده:

بلندی این دسته از پرچم ها عموما بیش از دو متر می باشد. این پرچم که به “پرچم تشریفات” معروف است، اقتدار و اعتبار خاصی به محیط می بخشد که اغلب در زمان ورود مهمانان خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرند. پرچم تشریفات به دو نوع یک رو و دو رو قابل عرضه می باشند که بنا به درخواست مشتریان مهیا می شود. جنس پرچم نیز از دو نوع ساتن و جیر قابل ارائه می باشد که نوع جیر آن برای ارگان های نظامی متداول تر است. این پرچم ها به صورت تمام چاپ هستند که از طریق چاپ دیجیتال به تصویر کشیده می شوند.

پرچم اهتزاز:

جنس تشکیل دهنده این پرچم ها از ژرسه و یا ساتن می باشد که با رنگ بندی نامحدود در طرح های متنوع به چاپ میرسد. پرچم های اهتزاز تحت مدل های مختلف چاپ مانند: پیگمنت، اورینت و سابلیمیشن طراحی و اجرا می شوند. از آنجایی که این پرچم در محیط های باز نصب می شود، جنس آن ها ضخیم بوده و در برابر تفاوت دما و بارش بسیار مقاوم هستند. استاندار چاپ پرچم اهتزاز به صورت یک رو می باشد، اما بنا به درخواست افراد، به طور دو رو نیز قابل مونتاژ و چاپ می باشد.

پرچم یادبود:

ظاهر منحصر به فرد این پرچم، موجب جلب نظر همگان خواهد شد. استفاده از این پرچم در بسیاری از ارگان ها و ادارات دولتی و غیر دولتی، مسابقات ورزشی و… کاربرد دارند. پرچم یادبود علاوه بر القای حس خوب به اشخاص، مراسم شما را منحصر به فرد جلوه می کند. پارچه این پرچم از جنس فوق العاده مرغوب به همراه ریشه هایی زیبا می باشد و قابلیت چاپ دو رو را دارا هستند.

لازم به ذکر است که علاوه بر پرچم های نامبرده که قابل سفارش هستند، انواع دیگری تحت عنوان پرچم های آماده وجود دارند که عموما پرچم کشورهای مختلف، تیم های فوتبال پرطرفدار، ارگان ها و سازمان های دولتی و نظامی، بانک ها و… تشکیل می دهند.

منابع:

یوتیوب – Best Practices for Printing on a Flag Banner

contrado – make your own flag

Flags – Pixartprinting