پرچم های ملل مختلف را به صورت آنلاین با تلگرام سفارش دهید

پرچم های ملل مختلف

پرچم های ملل مختلف،محصولات بسیاری هستند که این روزها می توانید آنها را از شبکه های اجتماعی سفارش دهید و در زمره کالاهای فروش آنلاین قرار می گیرند، اما اغلب عادت شده است که پرچم را به صورت سفارشی تهیه می کنند، یا اینکه حتما به شرکت ها و مغازه های فروش پرچم مراجعه می کنند، امروز مشتری داشتیم که در حدود 2 ساعت کامل رانندگی کرده بود و همین مسیر را باید برگردد تا به دفتر شرکت خودش برسد، این یعنی وقت و زمان بسیار زیادی که صرف شده تا کالای خود را تخویل بگیرد، این تازه شروع ماجراست چون در آخر هم محصول باید پیک شود یا با پست به محل دفتر آنها ارسال گردد.

اما درمورد چاپی نیک قضیه متفاوت است، شما کافیست که محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین از طریق وب سایت یا حتی تلگرام سفارش دهید، در این صورت می توانید مطمئن باشید که محصول شما در زمان مناسب درب محل آدرس شما تحویل داده می شود.

همین طور در شبکه های اجتماعی دیگر که وابسته به چاپی نیک هستند مانند اینستاگرام هم نمونه کار های ما موجود است هم می توانید آنها را به صورت پیام دایرکت سفارش دهید. از جمله فعالیت های مفید چاپی نیک برای کاربرانش همین سفارشات آنلاین است.

چاپ به صورت تخصصی و با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات روز اروپا در کارگاه ما صورت می پذیرد و با توجه به شناخت تیم حرفه ای ما که علاوه بر تحصیلات آکادمیک در زمینه چاپ تجربه بالایی را نیز کسب کرده اند، ما امروز با افتخار توانسته ایم نامی پرآوازه از خود در صنعت چاپ پارچه و پرچم به جای بگذاریم و کیفیت را در کنار خلاقیت و ظرافت قرار دهیم، مجموعه چاپی نیک از اینکه شما را نیز در جمع مشتریان چاپ البسه یا هر سرویس دیگری مانند چاپ و دوخت و تولید پرچم ببینید، خوشحال خواهد شد و تمام سعی خودمان را میکنیم تا بهترین محصول ممکن را به عنوان خروجی کارگاهی معتبر ارائه دهیم.

اطلاعات تماس

تلفن: ۰۲۱۳۳۵۱۱۷۰۱۰۲۱۳۳۵۱۱۷۰۲
همراه: ۰۹۰۳۳۹۰۳۱۳۳
تلگرام: ۰۹۰۳۳۹۰۳۱۳۳
آیدی اینستاگرام: chapinik_com@
کانال تلگرام: chapinik@