نمونه کار برای مدل عکاسی

چاپ تیشرت سفارشی یکی از خدمات اصلی توسط چاپی نیک هست که برای آن هیچگونه محدودیت طرح،رنگ و نوع پارچه نخواهید داشت مگر پارچه های پلاستیکی که قابلیت چاپ را ندارند.عکسی که در سمت راست می بینید ارسال شده توسط مشتری عزیز ما هست که البته کمی بی کیفیت می باشد از این بابت ما را ببخشید شما برای اطمینان هر چه بیشتر در سفارش خود می توانید درمورد کیفیت کار ما از مشتریان چندین ساله که با مجتمع چاپ چاپی نیک در ارتباط هستند پرس و جو کنید.

نمونه کارهای ما

چاپ تیشرت سفارشی

چاپ عکس روی تیشرت

چاپ تیشرت سفارشی اغلب به صورت تعداد توسط مغازه داران، مزون داران، تیم های ورزشی و یا کاری،شرکت های خصوصی و غیره درخواست می شود که می تواند در رده استفاده های شخصی و یا تبلیغاتی باشد.

معمولا استفاده شخصی از چاپ عکس و یا تصویر روی پارچه تیشرت برای فروش و یا هدیه های خاص هست و در بخش چاپ تبلیغاتی آن از عکس برند و یا نام گروه استفاده می شود.

یکی از موارد استفاده از تیشرت های سفارشی امروزه تم های تولد و یا ست های مختلف برای جشن ها است اگر شما هم به ترکیب های خاصی در مهمانی های خود علاقه دارید و یا برایتان جذاب هست که ست های مادر و دختری و یا ست های پدر و فرزندی تهیه کنید می توانید با طراحان ما در ارتباط باشید.

انواع چاپ روی پارچه تیشرت

در مجتمع چاپ چاپی نیک چاپ روی تیشرت در شرق تهران و هم سفارش چاپ روی تیشرت در سراسر ایرن به دو صورت پذیرفته می شود اول این که لباس و یا تیشرت اماده شده به کارگاه چاپ ما در تهران فرستاده شود و تیشرت دوخته شده و آماده چاپ بخورد و دیگر این که صفر تا صد خدمات دوخت و چاپ در خود کارگاه انجام گیرد که در حالت دوم می توانید انتظار خروجی فوق العاده با کیفیتی را داشته باشید که چاپ صد در صد قابل شست و شو می باشد.

برخی از انواع چاپ که در کارگاه چاپ در تهران انجام میگیرد:چاپ دیسکو که به چاپ طلاکوب مشهور است،چاپ لیزر روی پارچه و تیشرت اماده،چاپ دیجیتال،چاپ سیلک اسکیرین و غیره