چاپ روی کوسن

چاپ روی کوسن

چاپ روي کوسن

چاپ روي کوسن

چاپ روي کوسن

چاپ روي کوسن

چاپ عكس روي کوسن های زيبا. اين محصول نيز به جهت زيباسازي دكوراسيون منزل و دفتر کار شما در نظر گرفته شده است. شرکت هائی که آرم خود را در دکوراسیون خود استفاده می نمایند حس اطمینان بیشتری در مشتری خود ایجاد نموده و پرستیژ خود را بالا می برند. بنابراین شما می توانید از این خدمت ما استفاده نموده و عکس لوگو ، آرم و یا اسم شرکت خود را برای ما ارسال نمائید تا با کیفیتی بی نظیر روی بالشتک چاپ نمائیم و در اختیار شما قرار دهیم.

چاپ روي کوسن محصولی برای خانواده ها جذاب خواهد بود. مطمئنا براي فرزند شما خياطره انگیز خواهد گردید كه سر برروي بالشتي قرار دهد كه عكس خودش و یا شخصيت مورد علاقه اش برروي آن چاپ شده باشد. همچنين اين محصول براي همسران با احساس نيز جذابيت فراواني خواهد داشت. مي توانيد عكس خود و همسرتان را برروي بالشتك هاي راحت چاپ نماييد.

چاپ اسم شخص مورد نظر برروي اين محصول نيز داراي جذابيت زیادیست. درضمن مي توان براي تزئين مبلمان از اين محصول استفاده كرد و طرح مناسب و رنگ مناسب دكوراسيون را در نظر گرفت. جنس بالشتك هاي آماده چاپ فوق العاده مرغوب است و احساس راحتي فوق العاده اي به شما خواهد داد. كافيست عكس مورد نظر خود را از طريق فرم سفارش آنلاين كه در زير قرار دارد ارسال كنيد و تعداد سفارش و نام و آدرس ايميل و تلفن خود را قيد نماييد.

موارد استفاده چاپ روي کوسن :

چاپ لوگو و آرم شرکت شما روی کوسن

چاپ عکس دلخواه شما روی کوسن

قیمت چاپ روي کوسن

قیمت چاپ عکس روی کوسن

جهت اطلاع از رنگ های موجود با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل فرمائید

33511701 – 33511702

همراه : ۰۹۰۳۳۹۰۳۱۳۳
تلگرام : ۰۹۰۳۳۹۰۳۱۳۳
آیدی تلگرام : chapinik_com@
کانال تلگرام : chapinik@

نمونه کارهای چاپ روی روبالشی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید