چاپ روی روسری و شال

چاپ پارچه بسیار کار جذاب تر و خاص تری است به خصوص که اگر شرکت یا ارگانی هستید و به دنبال یک روسری یا شال فرم می گردید یا مزونی هستید که برای طرح های ویژه خود نیاز به طرح خاصی دارید، این گزینه را می توانید در کار خود لحاظ کنید و بهمین نسبت طراحی زیباتر و شاداب تری را برای بانوان در محل کار یا مشتریان خود ایجاد کنید. به خصوص که پارچه هایی که همیشه در بازار یافت می شوند بر روی هر لباسی گاها تکرار ایجاد می کنند و هیچ پارچه ای نیست که به کار شما ویژگی منحصر به فرد بودن را اضافه نماید.

برای طراحان مد و مغازه دارن و بوتیک ها پیشنهادات ویژه ای داریم.

چاپ روسری و شال

چاپ روی روسری و شال خدمات ویژه ایست که شابلون مخصوص بانوان خوش سلیقه ای که قصد دارند طرح خاص خود را روی شال داشته باشند و سازمان ها و شرکت هائی که قصد دارند لباس فرم شکیلی به همراه آرم و لوگوی خود برای کارمندان در نظر بگیرند و همچنین برای هنرمندانی که قصد دارند مزون لباس های خود را هنری تر و تکمیل تر نمایند در نظر گرفته شده است. معمولا شال هائی که در بازار وجود دارند به علت شکل و شمایل و طرحی که دارند امکان چاپ ویژه برای سازمان ها و شرکت ها را ندارند اما ما با خدماتی که ارائه داده ایم این مشکل را برطرف نموده ایم. بر همین اساس بسیاری از شرکت ها و ارگان ها به چاپ لوگوی خودشان بروی شال اقدام مینمایند تا نظم و زیبائی بیشتری به سازمان خود ببخشند.

چاپ روی روسری و شال با متدها روز دنیا و دستگاه های پیشرفته به همراه تثبیت کننده رنگ

چاپ روی روسری و شال زنانه
چاپ روسری فرم و شال یکپارچه

چاپ روی شال با لوگوی شرکت

چاپ روی شال با لوگوی شرکت مبین نت

روسری و شال برای لباس فرم و لباس های یکپارچه

اگر مراسم خاصی مانند سمینار یا نمایشگاه دارید و یا اینکه به دنبال یک لباس فرم کامل هستید که برای کارکنان و کارمندان بانوی محیط کاری جذاب و راحت را به وجود آورد حتما با ما تماس بگیرید تا علاوه بر پیشنهادات ویژه در مورد الگوی دوخت و اجرا از رنگ آمیزی و طراحی های جذاب در این زمینه نیز بهره بگیرید.

چاپ سفارشی روسری و شال با تعداد کم یا سفارش عمده

با توجه به اینکه بسیاری از ارگان ها و شرکت ها نیاز به یک طراحی خاص برای شال و روسری کارمندان خود دارند و همین طور این کالا معمولا از روی پارچه های آماده تولید می شود پیشنهاد می کنیم که لوگوی شرکت خود را برای ما ارسال کنید تا بتوانیم نمونه با کیفیت و جالبی را برای شما طراحی کنیم، معمول است لوگوها را در قسمتی که در دید کامل مشتریان قرار دارد میگذارند.

سفارشات خود را می توانید با هر ابزاری که راحت هستید مانند تلگرام برای ما ارسال کنید

سفارش از ارگان ها و شرکت ها حتی بانک ها و موسسات مختلف آموزشی و مالی در تعداد بالا با تخفیفات ویژه همراه است

چاپ شال و روسری ویژه مغازه داران
چاپ روی شال و روسری

چاپ سفارشی روی شال و روسری

چاپ شال و روسری سفارشی ویژه مغازه داران و مزون ها

اگر شما یک طراح حرفه ای هستید یا در بازار کسب و کار خودتان فروشنده روسری و شال زنانه، می توانید طرح هایی سفارشی و منحصر به فرد داشته باشید که علاوه بر جذابیت برای مشتریان خود، شما را از دیگران با فاصله زیادی متمایز کند، به خصوص که در نظر داشته باشید طرح های خاص به خصوص بر روی لباس های زنانه که نیاز به یک روسری ست خود دارند را تنها با چاپ روی پارچه شال آن می توانید بسازید و مطمئن باشید همگونی کاملی بین مثلا مانتوی طراحی شده توسط شما و روسری برقرار شده است. بسیاری از طرح هایی که به شدت پرفروش و مشهور شده اند در کارگاه های چاپ ایجاد گشته اند و این منحصر به فرد بودن و یکتا بودن باعث جذابیت برای مشتریان شده است. استفاده از تکنولوژی های روز و همین طور تثبیت کننده های رنگ برای بالا بردن کیفیت و همین طور حصول نتیجه مطلوب تر از ویژگی های کارگاه های چاپی نیک است.

برای مزون ها و طراحان آپشن های ویژه ای داریم، ما از زیبا بودن طرح و کیفیت حاصله مطمئن هستیم و تضمین می کنیم مشتریان شما را همسان مشتریان خودمان ارج نهیم تا فروش شما هم مورد ضمانت باشد.

چطور سفارش چاپ روسری یا شال دهیم؟
چاپ سفارشی روی شال و روسری

چاپ روی شال و چاپ روی روسری

موارد استفاده ی چاپ روی شال و روسری

می تواند چاپ لوگوی شرکت ها به عنوان لباس فرم و یکدست و همچنین چاپ طرح های اختصاصی و دلخواه شما باشد که بتوانید شال و روسری خود را با لباس خود چاپ نمائید. این خدمات برای اولین بار در ایران با این کیفیت توسط چاپی نیک ارائه می شود.

جنس روسری و شال های مورد استفاده

شال های مورد استفاده پنبه ای می باشد همین طور روسری ها نیز از جنس ساتن می باشند. اما تقریبا با تجهیزات و ماشین آلاتی که ما در کارگاه خود داریم می توانیم تقریبا روی هر متریالی از پارچه چاپ را انجام دهیم و این بستگی به سفارش و طرح شما دارد. اما این مطلب را در نظر داشته باشید که باید پارچه و رنگ زمینه آن قابلیت پذیرش رنگ مجدد را داشته باشد.

تفاوت چاپ روسری سفید و روسری رنگی

در روسری های سفید چاپ کاملا به خورد پارچه رفته و قابل لمس نیست اما در روسری های رنگی چاپ به صورت لیبل است که با دمای 300 درجه سانتیگراد چسبانده میگردد. اما کیفیت هر دو بسیار خوب بوده و زیبائی خاصی دارد و نیازهای شما را بخوبی مرتفع خواهد نمود.