چاپ روی مانتو

ما را با تست چاپمان در چاپ روی مانتو محک بزنید

انواع چاپ دیسکو (چاپ طلاکوب)، چاپ لیزر، چاپ دیجیتال روی مانتو

 زیبا باشید و زیبا بپوشید

زیباترین مانتو ها با  زیباترین طراحی و چاپ  مانتو

گروه طراحی چاپی نیک چاپ برتر

چاپ روی انواع پارچه های ساتن ، ریون ،  سیلک ، حریر و ….

چاپ روی مانتو و چاپ آرم و لوگو روی لباس فرم خانم ها که شامل مانتو و دامن میباشد نیز یکی دیگر خدمات چاپی نیک میباشد. بسیاری از شرکت هائی کارمند خانم دارند میتواند از این خدمات استفاده نموده و لوگو و آرم خود را روی مانتو و یا دامن چاپ نمایند تا جلوه ی بهتری به کار ایشان داده شود. همانطور که توضیح داده شد تهیه به عهده ی شما و چاپ آن را ما متقبل خواهیم شد.
البته بسیاری از تولید کننده های پوشاک و البسه زنانه از این خدمات سایت چاپی نیک جهت تولید مانتوهای خاص و با طرح های ویژه استفاده می نمایند. طراحان مد نیز یکی دیگر از مشتریان ویژه ی این بخش می باشند. از آنجا که خانم ها نسبتا به لباس های شیک و مد روز اهمیت می دهند لذا طراحان خلاق و هنرمند لباس با کمک سایت چاپی نیک نسبت به چاپ طرحهای ویژه و خاص روی مانتو اقدام نموده و لباس های فوق العاده شیک و زیبائی تولید می نمایند.

چاپ و دوخت سفارشی بر روی لباس به خصوص مانتو چه زمانی و برای چه گروهی کاربرد دارد؟

 • چاپ لباس فرم و مانتو مخصوص مشنی های خانم
 • چاپ لباس فرم میهمانداران خانم خطوط هواپیمائی
 • چاپ لباس فرم شرکتی مربوط به کارمندان خانم
 • تولید مانتوهای خاص ویژه طراحان مد
 • لباس فرم اداری زنانه

چاپ و دوخت ویژه طراحان مد و مزون های حرفه ای

اگر شما در زمره گالری داران حرفه ای مد و همین طور مزون های خوش نامی هستید که برای طراحی های خود به پارچه هایی به صورت سفارشی نیاز دارید، حتما به کارگاه ما سری بزنید و از امکانات دوخت و چاپ روی پارچه مانتو های ما دیدن کنید، در مجموعه چاپی نیک هر نوع چاپ و دوختی از صفر تا صد به صورت حرفه ای و اتوماتیک با تجهیزات روز دنیا و نیروهای با تجربه و دوره دیده انجام می شود

برخی نمونه کارهای ما را در زمینه مانتو های سفارشی ببینید

دوخت مانتو سفارشی
انواع نمونه کار چاپ بر روی مانتو

نمونه کار چاپ بر روی مانتو

دوخت مانتو سفارشی

اگر شما هم از مزون ها و همین طور خیاطان حرفه ای هستید و نیاز به دوخت سفارشی یا نمونه کاری برای مانتو های خود دارید می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید و یا الگو های مختلف ما را ببینید، مانتو ها در مجموعه ما به صورت حرفه ای و با طراحی خاص تولید می شوند، امکانات حرفه ای کارگاه به شما کمک خواهد کرد که سفارشات خود را از تعداد کم تا عمده به ما بسپارید.

خدمات مجموعه ما شامل

 • چاپ بر روی انواع مانتو و پارچه های دوخته نشده
 • دوخت بر اساس الگوی آماده و با سایز بندی
 • سفارشی سازی یک طرح به صورت تولید تعداد
 • سفارش از مزون ها برای تولید مانتو های مراسم های مختلف مانند عقد
 • سفارش برش و دوخت تعداد انواع الگوی مانتو با تجهیزات و نفرات حرفه ای
چاپ دیجیتال روی مانتو
چاپ بر روی انواع پارچه و لباس به صورت دیجیتال

چاپ دیجیتال بر روی پارچه و مانتو

چاپ دیجیتال بر روی لباس و مانتو

سریع ترین روش برای چاپ بر روی هر نوع لباس و یا مانتو را می توان چاپ دیجیتال بر روی این موارد دانست، اگر شما هم به دنبال یک گزینه سریع و راحت هستید حتما پیشنهاد میکنیم از این روش بهره بگیرید، البته این مطلب را در نظر داشته باشید که متاسفانه دستگاه های بی مصرف، کم بازده با کیفیت بسیار پایین در بین همکاران ما خریداری شده اند که بدترین قسمت آن عدم ماندگاری رنگ بر روی پارچه به خصوص پس از شستشو و اتو کشی است، بنابراین توصیه میکنیم پیش از سفارش حتما نمونه کارهای قدیمی یک مجموعه را از نزدیک ببینید و بر روی این نکته تاکید داشته باشید که هر کیفیتی را قبول نمیکنید.

سرعت، دقت، ماندگاری تنها با تثبیت دهنده های رنگی بر روی چاپگر دیجیتال پارچه میسر است

چاپ و دوخت مانتوی فرم سفارشی و شرکتی

سفارش چاپ و دوخت مانتوی فرم شرکت ها، آژانس های هواپیمایی و انواع مانتو فرم نمایشگاهی

مسلما اگر در یک شرکت بزرگ یا آژانس مسافرتی وارد شده باشید از همگون بودن البسه کارکنان به شرایط حرفه ای آن مجموعه پی برده اید، حتی بانک های خصوصی این روزها سعی می کنند با لباس های فرم به خصوص مانتو های راحت، شیک و جذاب برای بانوان، محیط کار را برای آنها راحت تر و همین طور مناسب تر کنند. اگر شما هم به دنبال یک مانتوی فرم سفارشی هستید می توانید علاوه بر انتخاب از بین الگو های مختلف ما که در سایز های مختلف موجود هستند و می توانید به تعداد حتی پایین سفارش دهید، حتی الگوی طراحی شده خودتان را در اختیار تیم خیاطی داخل کارگاه چاچی نیک قرار دهید تا علاوه بر چاپ لوگوی شما بر روی لباس فرم، یا حتی یک طرح گرافیکی بر روی آن، دوخت مناسب و با کیفیتی را نیز به شما ارائه دهند.


چاپ و دوخت انواع مانتوی فرم

مانتوی کارکنان بانک و شرکت

چاپ و دوخت لباس فرم آژانس هواپیمایی

چاپ و دوخت لباس فرم آژانس هواپیمایی

سفارش مانتوی فرم دوخت و چاپ

سفارش دوخت مانتوی فرم


مانتو های فرم بیشتر در موارد زیر کاربرد دارند:

 • مانتوی فرم برای کارکنان بانک
 • مانتوی فرم برای کارکنان آژانس مسافرتی
 • مانتو های سفارشی برای شرکت در همایش، سمینار یا هر مراسم تشریفاتی رسمی
 • مانتوهای فرم سفارشی برای شرکت ها با لوگو مخصوص آنها
چاپ و دوخت مانتو مریلا زارعی
چاپ و دوخت مانتو های مریلا زارعی

همکاری در چاپ و دوخت برند مریلا زارعی

مانتو های زیبا و برازنده مزون خانم مریلا زارعی

از مشتریان محبوب و بسیار حرفه ای مجموعه چاپی نیک، بانوی محترم سرکار خانم مریلا زارعی هستند که با طراحی های حرفه ای و بی نظیر خود همیشه موجب حیرت فعالان رشته مد شده اند، خوشحالیم که اغلب کارهای این گروه حرفه ای در مجموعه چاپی نیک تولید و چاپ شده اند، امید داریم شما هم به زودی از مشتریان ما شوید و بهترین خروجی را در کنار یکدیگر برای بانوان زیبا پوش ایرانی به حصول آوریم.

انواع چاپ بر روی پارچه و مانتو

انواع چاپ بر روی پارچه و مانتو

چاپ بر روی مانتو به روش های مختلفی انجام می شود که از بین این موارد می توان به مشهور ترین آنها که در لیست زیر میگنجند اشاره کرد:

 • چاپ دیسکو که به چاپ طلاکوب هم مشهور است
 • چاپ لیزر بر روی پارچه و البسه دوخته شده
 • چاپ دیجیتال بر روی مانتو
 • چاپ به صورت سیلک اسکرین

انواع پارچه قابل چاپ

در نظر داشته باشید تقریبا هر مدل پارچه ای را می توان چاپ کرد و یا دوخت، تنها روش و تکنیک آن متفاوت خواهد بود، اما در طول زمان و بنابر تجربه متریال های زیر بسیار چاپ پذیر تر و همین طور ماندگار تر هستند، البته این موضوعات به متدهای چاپ نیز باز میگردد، اما در واقع نیازی نیست مشتری خود را درگیر این موارد کند به هر حال اگر نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید می توانید با ما در این باره مشورت کنید

 • پارچه ساتن
 • پارچه ریون
 • پارچه های سیلک
 • پارچه حریر
 • و غیره