چاپ عکس روی لیوان

  • میخواهید یک هدیه تبلیغاتی کاربردی و جذاب برای مشتریان خود داشته باشید؟
  • میخواهید برای یکی از دوستان نزدیک یا اعضای خانواده هدیه ای بگیرید؟
  • بدنبال یک روش ارزان برای تبلیغات هستید که ماندگار باشد و همه آن را بپسندند؟
  • از روش های پر دردسر تبلیغات خسته شده اید و کالایی میخواهید که در زمان ارسال به دردسر نخورید؟

آیا هنوز هم به فکر مورد دیگری هستید؟ لیوان های چاپی بسیار جذاب هستند و با پیشرفت تکنولوژی های مختلف در این صنعت، مدل های متنوع بیشتری با کیفیت بهتری توسط ما ارائه می شوند که امکان چاپ بر روی آنها حتی برای سفارشات تک هم وجود دارد، اگر شما هم بدنبال یک روش با قیمت پایین برای کادو دادن هستید که همیشه هم مورد توجه قرار گیرد می توانید چاپ روی لیوان را به یکی از گزینه های خود در نظر بگیرید.

چاپ روی لیوان

آرم، لوگو، نوشته و یا عکس مورد نظر شما را به صورت کاملا اختصاصی و با کیفیت بسیار بالا روی لیوان چاپ می نمایند.عملیات چاپ روی لیوان سرامیکی معمولا با 2 هدف کلی صورت می پذیرد که اولی به منظور ارائه لیوان به عنوان هدیه تبلیغاتی میباشد و در حالت دوم شخصی قصد هدیه دادن یک کادوی اختصاصی را به طرف مقابل دارد.در ادامه به معرفی انواع لیوان های قابل چاپ می پردازیم. در صورت تمایل برای سفارش لیوان مورد نظر از طریق فرم سفارش سریع آنلاین که در پایین این صفحه قرار دارداقدام فرموده و به راحتی عکس خود و مشخصات سفارش را برای ما ارسال نمایید. هدف ما آسان سازی روند سفارش برای مشتری می باشد.لیوان جادویی یا حرراتی لیوانی فوق العاد و ویژه است که در حالت سرد و عادی به رنگ مشکی است اما زمانی که درون آن نوشیدنی گرمی ریخته شود به تدریج رنگ مشکی آن محو شده و تصویر چاپی اختصاصی آن  نمایان میگردد و همه را شگفت زده می نماید .در ساخت این لیوان از فناوری خاصی استفاده شده که با گرما و حررارت تصویر چاپی خود را با کیفیت بالا ظاهر می سازد و هیچگاه از استفاده زیاد دچار نقص و خرابی نمیگردد.مصرف نوشیدنی در طول روز برای سلامت بدن لازم و ضروریست. تقریبا هر کدام از ما لیوانی مخصوص نوشیدنی خود داریم و از آن به‌عنوان ماگ اسم می‌بریم. انواع و اقسام ماگ در طرح‌های گوناگون وجود دارد که بنا بر سلیقه‌ی شخصی از آن‌ها انتخاب می‌کنیم.لیوان «استارباکس» مدل (Starbucks-2) یک ماگ بزرگ و زیباست که در نگاه اول با هر نوع سلیقه‌ای ست خواهد شد. جنس آن ساخته شده از سرامیک است و گنجایشی معادل 350 میلی‌لیتر دارد. این محصول به شکل استوانه‌ای طراحی شده و در مقابل تغییرات دما بسیار مقاوم است

سفارشات به صورت تک و عمده پذیرفته می شوند، نوع لیوان یا ماگ بسیار متنوع و قابل انتخاب است

چاپ روی لیوان یا ماگ

چاپ روی لیوان یا ماگ

چاپ روی لیوان یا ماگ تبلیغاتی

چاپ عکس روی لیوان

چاپ عکس روی لیوان سرامیکی

چاپ عکس روی لیوان

چاپ عکس روی لیوان سرامیکی

این نوع سفارش بیشتر از طرف شرکت های بزرگ برای استفاده تبلیغاتی انجام میگیرد زیرا خود لیوان از نظر اندازه کمی بزرگ است و اغلب در منازل استفاده نمی شود ولی در حوزه استفاده خود بسیار قدرتمند و پر فایده است گرفتن یک هدیه تبلیغاتی آنهم یک لیوان از طرف شرکتی که با آنها کار می کنید و یا  از شعبات آنها خرید کرده اید می تواند برای همیشه حس خوب انسان دوستانه و رضایت قلبی در شما ایجاد کند و شما بی انکه به صورت عادی برای ادامه رابطه کاری خود فکر کنید آنرا ادامه خواهید داد همچنین با در دست گرفتن این لیوان معرفی خواهید بود برای شرکت سفارش دهنده چاپ عکس روی لیوان

چاپ عکس روی لیوان دسته رنگی

شاید عده ای بگویند برای بیشتر کردن تنوع محصول کارگاه های چاپ این مورد را اضافه کرده اند اما واقعیت این نیست نوع لیوان دسته رنگی بیشتر برای هدیه و یا مدارس سفارش داده می شود تنوع رنگ در چاپ روی لیوان دسته رنگی باعث شده حس خوبی در این محصول وجود داشه باشد البته این سفارش می تواند به دو صورت داخل سفید و یا داخل رهم رنگ با خود دسته لیوان سفارش داده شود . در این محصولات تمام رنگ ها ثابت بوده و هیچ نوع ضرری از بابت استفاده اب سرد و گرم داخل لیوان را ندارند فقط یادتان باشد برای شست و شو از اسید ها استفاده نکنید و روی قسمت چاپ خورده لیوان سیم ظرفشویی نکشید.

چاپ عکس روی لیوان دسته رنگی

چاپ عکس روی لیوان

چاپ عکس روی لیوان حرارتی

چاپ عکس روی لیوان

چاپ عکس روی لیوان حرارتی

لیوان های حرارتی و یا همان چاپ روی لیوان جادویی از هیجان انگیز ترین محصولات در این دسته هستند مسلما شما هم میدانید کدام لیوان را در این بند برایتان توضیح می دهم بله همان لیوانی هست که تا زمان ریخته شدن آب داغ در آن کسی که لیوان حرارتی را هدیه گرفته است با خود فکر خواهد کرد شما فقط برای هدیه او یک لیوان کاملا سیاه رنگ در نظر گرفته اید و حتی شاید ناراحتی او را دربر داشته باشد ولی مطمئن باشید اگر بداند چه سوپرایز خاصی برایش درنظر گرفته اید بی نهایت خوشحال خواهد شد.