چاپ لباس

چاپ بر روی لباس به صورت سفارشی تک و عمده

چاپ بر روی لباس یکی از موارد بسیار پرکاربرد و همین طور مورد نیاز اغلب شرکت ها و همین طور مجموعه هایی است که لباس فرم استفاده می کنند. لباس فرم برای بانک ها و همین طور آژانس های مسافرتی و همین طور شرکت ها با لوگوی اختصاصی مورد استفاده قرار می گیرد. لباس های مختلف در سایز های مختلف تولید شده اند البته شما می توانید دوخت و چاپ را همزمان به ما بسپارید و با این روند خروجی محصول بهتری را داشته باشید. معمول است که لباس فرم را از پیش سفارش می دهند تا رنگ سفارشی از پارچه با کیفیت و با دوام آن مورد استفاده قرار گیرد.

لباس های سفارشی به صورت اختصاصی برای مجموعه ها حاضر می شوند، شما می توانید تقریبا بر روی هر نوع پارچه ای سفارش مخصوص خود را بدهید و انتظار یک محصول بسیار با کیفیت و خروجی مناسب داشته باشید. انواع پارچه ها قابل چاپ هستند ولی به صورت کلی بر روی برخی متریال ها می توان چاپ بهتری را ارائه دهد.

چه سفارشاتی پذیرفته میشود؟

خب تقریبا هر نوع سفارش چاپی چه به صورت تک و چه به صورت عمده پذیرفته میشود و شما می توایند هر نوع چاپی را از مجموعه ما انتظار داشته باشد، اما با این حال برخی پارچه ها هستند که ماندگاری، کیفیت و خروجی محصول بهتری را در زمان چاپ و دوخت سفارشی ارائه می دهند و ما پیشنهاد می کنیم پیش از سفارش از تجربه تیم ما در این زمینه استفاده کنید

انواع چاپ بر روی پارچه و لباس انواع پارچه قابل چاپ انواع لباس قابل چاپ
چاپ دیسکو که به چاپ طلاکوب هم مشهور است پارچه ساتن چاپ روی تی شرت
چاپ لیزر بر روی پارچه و البسه دوخته شده پارچه ریون چاپ مانتو
چاپ دیجیتال بر روی مانتو پارچه های سیلک چاپ لباس فرم
چاپ به صورت سیلک اسکرین پارچه حریر چاپ کت و شلوار
و انواع متدهای جدید و غیره چاپ لباس ورزشی

چاپ لباس / چاپ روی لباس به صورت سفارشی

البسه های تبلیغاتی

چاپ بر روی انواع لباس های دوخته شده و پارچه خام به صورت تک و عمده

چاپ لباس