چاپ لوح تقدیر و تندیس

تولیدی تندیس ریختگری برنجی برنزی ارزان

چاپ لوح تقدیر و تندیس

برای تقدیر و یا قدردانی ، یک لوح یا تندیس می تواند بهترین گزینه باشد . تندیس ها قطعاتی هستند که گاه به صورت چاپ سه بعدی و گاه به صورت چاپ طرح بر روی قطعه های هندسی شکل طراحی می گردند . برای چاپ طرح ها کافیست شما طرح دیجیتالی خود را بفرستید و طرح در دستگاه های مخصوص چاپ گردند . لوح های تندیس یکی دیگر از انواع تقدیر نامه ها می باشند که به صورت نامه ای  در کنار یک نماد طراحی می گردد . انواع لوح ها به صورت زیر می باشد .

لوح تقدیر جعبه ای

این نوع تندیس ها طرح دلخواه شما بر روی یکه قطعه فلزی چاپ می شود. طرح ها به صورت حکاکی یا اسید پاشی طراحی می گردند . لوح های تقدیر چوبی که یکی دیگر از انواع لوح های تقدیر می باشد کاملا از جنس چوب بوده و قابلیت نصب پلاک های فوق را دارد .

لوح تندیس

لوح تندیس ترکیبی از یک تندیس زیبا همرا با متنی خاص از یک تقدیرنامه می باشد . در طراحی یک لوح تندیس در کنار متن از یک طرح گرافیکی استفاده می شود و برای مشتریانی ساخته می شود که خواستار ارایه متنی جهت تقدیر همراه با نماد یا طرحی از آن مسابقه و یا همایش می باشد .

چاپ تندیس به صورت لیزری

در این روش دستگاه های مخصوص اقدام به حکاکی طرح مورد نظر بر روی یک قطعه فلزی می نمایند . این روش چاپ به صورت خیلی دقیقی صورت می پذیرد .

چاپ تندیس یه صورت دیجیتال

در این روش طرح مورد نظر شما توسط دستگاه های دیجیتال چاپ شده و بر روی قطعات فلزی یا هر جنس دیگری چسبانده می شود

برای طراحی این لوح تقدیر ها یا تندیس ها نیاز به دستگاه های خاصی می باشد تا طرح شما به صورت دقیقی طراحی گردند. نیرو های ماهر و متخصص ما با بالاترین کیفیت اقدام به طراحی لوح و تندیس های شما می نماید . تنها کافیست شما طرح یا متن خود را به صورت دیجیتالی به ما تحویل دهید سپس ما در کمترین زمان اقدام به طراحی طرح شما می نماییم .