چه خدماتی توسط چاپی نیک ارائه می شود؟

خدمات چاپی

در بین خدمات چاپ گسترده ای که توسط تیم حرفه ای و متخصص ما انجام می گیرد شاید بتوان عمده ان را با گفتن انجام خدمات چاپی روی پارچه بیان نمود. واژه پارچه اطلاق می شود به هر انچه که از پارچه دوخته شده باشد و یا خود پارچه برش نخورده، اگر سری به بخش چاپ روی لباس بزنید خواهید دید در انجا هم توضیح داده ایم که هر ان چیزی که بتوانید اسمی از لباس روی ان بگذارید در هر دسته ای مثل:لباس بچگانه،لباس زنانه، لباس دخترانه،لباس مردانه و لباس پسرانه در مجتمع چاپ چاپی نیک می توانید سفارش خدمات چاپی روی ان را بدهید. گروه بزرگی از مشتریان ما را تولید کنندگان لباس تشکیل می دهند.بسیاری از لباس هایی که در بازار می بینید طرحی که روی انها وجود دارد مختص خود پارچه نیست و صرفا توسط دستگاه های چاپ روی قسمتی از لباس که مورد نظز و مورد سفارش بوده چاپ شده است.

خدمات چاپی روی بند گردن اویز

این محصول معمولا به صورت تعداد بالا و عمده توسط شرکت ها و ارگان هایی که برای حضور در یک همایش، نمایشگاه و یا هر محیط جمعی و عمومی که قرار است کارمندانشان در میان بازدید کنندگان مشخص و معلوم باشند سفارش داده می شود.

اما در کارگاه چاپ ما محصول بند جا کارتی و یا همان بند اویز گردنی در تعداد پایین هم برای دوخت،تولید و چاپ پذیرفته می شود اگر به قسمت نمونه کارها سری بزنید و به بخش تولید و چاپ بندگردن اویز بروید نمونه کار چاپ برجسته روی بنداویز گردنی را خواهید دید که به صورت تک برای شرکتی خاص و نفری خاص در ان شرکت سفارش داده شده است.

خدمات چاپی روی رومیزی

مواردی که در این صفحه به صورت تک تک برای شما بیان می شود هرکدام به دلیل خاصی در اینجا اورده شده اند در این گروه کاری بیشتر سفارشی که توسط تیم قدرتمند ما دریافت میشود سفارش هایی برای صادرات به کشور های دیگر مثل المان و یا سفارش هایی است که شخص باتوجه به نیاز خودش برای تزیینات مختلف طراحی کرده است مثل سفارش های خاص و خصوصی سازی شده ای که برای دکوراسیون کاران در نزدیکی عید در کارگاه چاپ ما انجام میگیرد. در بخش نمونه کارهای خدمات چاپی می توانید به بخش دوخت رومیزی بروید و رومیزی های چاپ سنتی خورده به سفارش کشور المان رو ببینید.

خدمات چاپی

خدمات چاپی