بند گردن آویز

   بند گردن آویز یک تکه

   بند گردن آویز دو تکه

   بند گردن آویز سه تکه

   بند مدال

   چاپ ربان

چاپ روی لیوان

   چاپ روی لیوان سرامیکی

   چاپ روی لیوان دسته قلبی

   چاپ روی لیوان حرارتی

   چاپ روی لیوان سفالی

   چاپ روی لیوان شیشه ای

   چاپ روی زیر لیوانی

درباره

چاپی نیک

چاپی نیک یک شرکت آنلاین خدمات چاپی از سال 1390 تا به امروز در کشور است، که آمادگی ارائه متنوع ترین خدمات چاپی در کشور را با کیفیت بالا و در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان عزیز خود دارد.

مجموعه چاپی نیک در ابتدا با 3  نیروی فعال شروع به فعالیت نمود و امروز با بیش از یک دهه ارائه خدمات و بیش از 35 نیروی متخصص به صورت مستقیم و غیر مستقیم، تخصص اصلی خودش را بر حوزه های چاپ بر روی لباس و پارچه و محصولات تبلیغاتی متمرکز کرده است. هر یک از این بخش ها شامل یکسری زیر مجموعه های مخصوص به خودش است که پرسنل تخصصی و حرفه ای مربوط به خود را نیز داراست.

هم اکنون مجموعه چاپی نیک در زمینه های زیادی فعالیت دارد که برای مثال می‌توان از چاپ روی انواع بند گردن آویز و چاپ پرچم و چاپ روی ماگ و لیوان نام برد اما فعالیت مجموعه چاپی نیک به همینجا ختم نمی‌شود و از آنجاییکه در این مجموعه کادری بسیار مجرب مشغول به فعالیت می‌باشند در این مرکز توانایی چاپ روی تمامی محصولات تبلیغاتی وجود دارد

ما در چاپ نیک معتقد هستیم که در این عصر پیشرفت تکنولوژی وجود یک شرکت بروز و پیشرفته در حوزه خدمات آنلاین چاپی بیش از هر زمان دیگر ضروری است، بنابراین تمام تمرکز ما در مجموعه چاپ نیک این است که بتوانیم اکثر سفارشات خود را در کوتاهترین زمان ممکن و با ضمانت کیفیت چاپ به صورت هفت روز هفته و 24 ساعته در اختیار مشتریان گرامی خود قرار دهیم. هدف اصلی ما این است که دقیقا سفارش شما در همان زمان بندی مشخص در اختیار شما قرار بگیرد. ما متعهد هستیم که تمامی توقعات شما را تا حد امکان برآورده کنیم.

تضمین کیفیت محصول در چاپ نیک​

با تکیه بر نیروی انسانی متخصص، تجهیزات به روز و روند کنترل کیفیت مداوم، ما می‌توانیم کیفیت محصولات خود را با اطمینان کامل تضمین کنیم. این امر نشان دهنده اهمیت تجربه و تخصص در صنعت چاپ و همچنین نیاز به تجهیزات مناسب و روند کنترل کیفیت مداوم در طول فرآیند تولید محصولات است. با این روش‌ها، کیفیت محصولات به چندین برابر افزایش می‌یابد و مشتریان به طور کامل راضی خواهند بود. لذا، برای به دست آوردن نتایج مطلوب، حضور نیروی انسانی متخصص و استفاده از تجهیزات به روز و روند کنترل کیفیت مداوم الزامی است.

امکان سفارش 7/24 در مجموعه چاپ نیک​

سامانه فروش آنلاین، به مشتریان این امکان را می‌دهد تا در هر ساعت و هر روز از هفته، سفارشات خود را ثبت کنند و در چرخه تولید قرار دهند. این ویژگی‌ها نشان دهنده اهمیت و جایگاه تجارت الکترونیک در جامعه ما است. با فراهم آوردن این امکانات، مشتریان می‌توانند به راحتی و در هر زمانی که می‌خواهند، سفارشات خود را ثبت کنند و از خدمات چاپ نیک بهره‌مند شوند.