بند گردن آویز

   بند گردن آویز یک تکه

   بند گردن آویز دو تکه

   بند گردن آویز سه تکه

   بند مدال

   چاپ ربان

چاپ روی لیوان

   چاپ روی لیوان سرامیکی

   چاپ روی لیوان دسته قلبی

   چاپ روی لیوان حرارتی

   چاپ روی لیوان سفالی

   چاپ روی لیوان شیشه ای

   چاپ روی زیر لیوانی

انواع پرچم، معرفی انجام پرچم تبلیغاتی

در این مقاله میخوانیم:

خوب است بدانید؛ یکی از ابزارهای به روز تبلیغاتی که امروزه زیاد از آن ها استفاده میشود؛ پرچم ها هستند. این پرچم ها برای بازاریابی و تبلیغات شرکت های زیادی کارایی فرآوانی دارند؛ به همین دلیل اگر شما یکی ازافرادی هستید که دوست دارید.

برای بیزینس، کسب و کار و یا شرکت خود به چاپ پرچم بپردازد؛ اما اطلاعات چندانی در ارتباط با پرچم ندارید؛ تصمیم داریم در ادامه در ارتباط با این ابزار مهم، انواع آن و نحوه طراحی ان زیاد صحبت کنیم؛ تا شما را بیش از پیش با پرچم آشنا کنیم؛ پس تا پایان همراه ما باشید.

انواع پرچم برای چاپ و تبلیغات

همانطور که میدانید پرچم ها مدل های مختلفی دارند، که در ادامه به ذکر آن ها میپردازیم و شما را با انواع پرچم آشنا میکنیم.

انواع پرچم برای چاپ و تبلیغات

1. پرچم رومیزی

یکی از انواع اصلی پرچم که مطمئنا زیاد هم آنها را دیده اید؛ پرچم رومیزی هست؛ این پرچم ها سایز نسبتا کوچکی دازند و همانطور که از نامش بر می آید روی میز قرار میگیرند؛ خوب است بدانید در میان انواع پرچم این نوع پرچم به دسته های کوجک تری تقسیم میشود؛ که به معرفی این دسته ها میپردازیم

2. پرچم رومیزی ساتن

خوب است بدانید؛ پرچم های رومیزی ساتن یک دسته از مداول ترین انواع پرچم ها محسوب میشوند؛ این نوع پرچمها اکثرا در ابعاد 20 در 30 تولید میشوند و بیشتر به این شکل هستند که لگوی شرکت یا کسب و کار مورد نظر بر روی ان ها به شکل گلدوزی درج میشود؛ برای تولید این نوع پرچم ها نیز یا از پارچه ساتن نه کیلویی براق و یا از پارچه 12 کیلویی مات استفاده میشود؛ خوب است بدانید که نیاز هست پرچم های رومیزی پایه های سنگینی داشته باشند؛ که از جمله یکی از این پایه های سنگین میتوان به پایه سنگی پرچم های رومیزی ساتن اشاره کرد.

3. پرچم رومیزی لیزری

پرچم رومیزی لیزری

خوب است بدانید؛ پرچم های رومیزی لیزری یکی از جدید ترین و مدرن ترین انواع پرچم در جهان هستند؛ که در چندین سال اخیر زیاد از ان استفاده میشود؛ جالب است بدانید جنس این نوع پرچم های لیزی نیز از سان های نازک یا ضخیم هست؛ خوب است ذکر شود که معولا ساتن زخمی آن قوسی که برای پرچم ها مورد انتظار هست را به خود نمیگیرند؛ در عوض این امکان وجود دارد که بتوان پرچم دو طرفه روی ان ها چاپ کرد؛ درپاپان نیز لازم است ذکر شود برای این پرچم های لاکچری و باکلاس پایه های فلزی تولید میشوند.

4. پرچم رومیزی یادبود

یکی دیگر از انواع پرچم های رومیزی جدیدی که امروزه از آن استفاده مسشود؛ پرچم های رومیزی یادبود هست؛ این پرچم ها از زمان قرون وسطی و جنگ های صلیبی ابده گرفته شده است اما سایز بسیار کوچکتری نسبت به سایر انواع پرچم رومیزی دارد و عمومی ترین و پر استفاده ترین سایز برای این نوع پرچم ها نیز 20 در 29 خواهد بود؛ این پرچم ها اکثرا به شکل یک رو تولید و چاپ میشوند؛ این درحالی است که امکان چاپ آن ها به شکل دو رو نیز وجود دارد.

5. پرچم رومیزی T شکل

چاپ پرچم رومیزی T شکل

پرچم های رومیزی T شکل یک دسته از انواع پرچم محسوب میشوند؛ که جنس پارچه آن ها معمولا از دو نوع ضخیم مات و براق نازک خواهد بود؛ پرچم های T شکل در اکثر چاپخانه ا نیز دارای سه سایز مختلف بزرگ، کوچک و متوسط خواهد یبود؛ خوب است ذکر شود از این نوع پرچم ها بیشتر برای چاپ لگوشرکت برروی ان ها چاپ میشود؛ پرچم های T شکل بر روی یک یا دو پایه استیل نصب خواهند شد.

6. پرچم تشریفات

در قسمت قبلی تلاش کردیم در ارتباط با پرچم رو میزی که یکی از انواع مختلف پرچم هست صحبت کنیم و شما را با مدل های مختلف این نوع پرچم نیز آشنا کردیم؛ خوب است بدانید پرچم تشریفات نیز یکی دیگر از دسته های انواع پرچم خواهد بود که حالت ایستاده بر روی زمین دارد و مانند پرچم رومیزی نیزحاوی مدل های مختلف میشود؛در ادامه در ارتباط با این مدل ها نیز صحبت میکنیم.

7. پرچم تشریفات ساتن

یکی از انواع مختلف پرچم های تشریفات، پرچم تشریفات ساتن هست؛ این نوع پرچم تشریفات مانند پرچم رومیزی ساتن یکی از متداول ترین و پر فروش ترین انواع پرچم تشریغات هیت؛ مانند پرچم های رومیزی نیز پرچم تشریفات ساتن از دو نوع ساتن در تولید این پرچم ها استفاده میشود؛ ساتن مات 10 و 12 کیلویی؛ خوب است بدانید این نوع ساتن ها قابلیت انجام چاپ دو رو را خواهد داشت و اندازه متوسط و تقریبی آن ها 90 در 150 خواهد بود.

اگر بخواهیم در ارتباط با پایه های پرچم تشریفات ساتن نیز اطلاعاتی را در اختیار شما قرادهسیم؛ باید بگوییم پرچم تشرسفات ساتن امکان قرار گیری بر روی دو نوع از انواع مختلف پایه را دارد؛ که این پایه ها میتوانند در رنگ های شیری، خورشیدی، طلایی و نقره باشند.

8. پرچم تشریفات جیر

پرچم های زیادی به پرچم تشریفات ساتن دارند؛ به طور مثتال در ساخت آن ها نیز از ساتن های مات 12 و 9 کیلویی استفاده میشود؛ یا این که ابعاد این پرچم ها نیز در حدود 90 در 150 خواهد بود؛ البته خوب است بدانید؛ اگر قصد سفارش این نوع پرچ را دارید؛ میتوانید از ریشه هایی که هر رنگی که دلخواهتان باشد برای اطراف پرچمتان استفاده کنید.

9. پرچم تشریفات لمینت

پرچم تشریفات لمینت یا همان پرچم تشریفات لیزری نوع دیگری از انواع پرچم های تشریفات است؛ در ساخت و تولید این پرچم ها از پارچه های ساتن سبک و سنگین استفاده میشود.

این پرچم ها قابلیت این را دارند که از هر رنگی برای چاپ روی آن ها استفاده شود؛ از جمله معایب پرچم های لیزری نیز میتوان به این مسئله اشاره کرد که بر خلاف دو نوع پرچم قبل این نوع پرچم ها قوس زیبایی نخواهند داشت و به زیبایی به اهتزاز در نخواهند آمد.

10. پرچم اهتزاز

یکی از انواع دیگر پرچم هایی که در این جا قصد معرفی آن را داریم؛ پرچم های اهتزاز هستند؛ این پرچم ها در ورزشگاه ها یا بخری قسمت های دیگر شهر برای مراسم های خاصی مانند مراسم های ملی و مذهبی چاپ میشوند.

خوب است ذکر شود این نوع پرچم ها باید بسیار ضخیم باشند تا بتوانند در مقابل گرما و سرما مقاوم باقی بمانند و دچار مشکل نشوند؛ تمام پرچم هایی که در قسمت های مختلف دنیا هنگام رژه ارتش های مختلف کشور های متفاوت از این نوع پرچم استفاده میشود.
خوب است ذکر شود که این نوع پرچم ها به وسیله چاپ اسیدی و یا گلدوزی تولید میشوند؛ همچنین انواع مختلف و متفاوتی دارند و از تمام انواع پایه ها نیز میتوان در ساخت آن ها استفاده کرد.

چگونه میتوان بهترین نوع پرچم را انتخاب کرد؟

در قسمت های قبلی تلاش کردیم؛ شما را با انواع مختلف پرچم، آشنا کنیم؛تا اگر قصد دارید به چاپ پرچم به منظور تبلیغات برای کسب و کار خود بپردازید.

این کار را بهتر انجام دهید؛ اما سوالی که ممکن است به ذهن شما برسد؛ این است که چگونه میتوان به انتخاب پرچم مورد نظر برای یک کسب و کار، بزینس و یا شرکت پرداخت؟ در ادامه با ذکر یک سری فاکتور به این سوال پاسخ میدهیم.

فاکتور اول: مقدار هزینه

بدیهی است یکی از اصلی ترین و اساسی ترین فاکتور هایی که میتواند بر روی هزینه ای که شما میتوانید برای خرید پرچم برای کسب و کارتان ارائه دهید؛ تاثیر بگذارد؛ مقدار هزینه ای است که پرداخت میکنید و برای این کار کنار گذاشته اید.

فکاتور دوم: فضا

همانطور که در قسمت های قبل وقتی به معرفی انواع پرچم میپرداختیم؛به این نکته اشاره کردیم؛ باید بگوییم پرچم ها انواع مختلفی دازرند و هر کدام از این انواع مختلف سایز منحصر به فرد خودشان را دارند؛ به همین دلیل اندازه فضایی که قرار است آن پرچم در آن جا قرار داده شود؛ در نوع پرچمی که خریدداری میکنید؛ تاثیر دارد.

فاکتور سوم: برند

خوب است دانید؛ اگر لگوی مرتبط با برند شما، سیاز بزرگی دارد و نیاز هست که به صورت واضح و بزرگ بر روی یک پرچم نصب شود؛ توصیه میشود.

از پرچم ها ی بزرگ استفاده شود؛ اما اگر لگوی شما سایز کوچکی دارد؛ شما باید از پرچم های کوچک تر برای برند سازی، تبلیغات و بازاریابی شرکت، کسب و کار یا بزینس خود استفاده کنید؛ پس حواستان به این مسئله نیز باشد.

فاکتور چهارم: مکان استفاده از پرچم

خوب است ذکر شود برخی از شرکت ها، برند ها و کسب و کار ها پرچم های مرتبط با تبلیغات برند و کسب و کارشان را در خارج از مرکزو برخی دیگردر قسمت درونی شرکتشان قرار میدهند. این مسئله که صاحبین برند، کسب و کار، بزینس و شرکت ها در کدام قسمت پرچم مرتبط با برندشان را قرار میدهند.

بر روی نوع پرچمی که باید انتخاب شود؛ تاثیر میگذارد؛ به طور مثال پرچم های اهتزاز البته با جنس پارچه خوب بیشتر برای فضاهای باز و بیرون از شرکت مناست میباشد. این در حالی است که پرچم های رومیزی یا تشریفاتی برای قسمت های داخل شرکت کارساز خواهد بود؛ پس به عنوان آخرین فاکتور در انتخاب پرچم نیز حواستان به این نکته باشد و به آن توجه کنید.

همانطور که در این مقاله بررسی شد، دنیای پرچم‌ها دنیایی وسیع و پر رمز و راز است. از پرچم‌های ملی که نماد غرور و هویت یک ملت هستند تا پرچم‌های تبلیغاتی که پیام برند شما را به گوش جهانیان می‌رسانند، هر پرچمی داستانی برای گفتن دارد.

کلام آخر

حال که با انواع پرچم‌ها و کاربردهایشان آشنا شدید، نوبت آن است که پرچم منحصر به فرد خود را خلق کنید. چاپی نیک، به عنوان مرکز تخصصی چاپ تبلیغاتی، با سال‌ها تجربه در زمینه چاپ پرچم، در کنار شماست تا پرچمی در خور شأن و منزلت شما به اهتزاز درآورد.

متخصصان ما در چاپی نیک، با استفاده از بهترین مواد اولیه و تجهیزات مدرن، پرچمی با کیفیت بی‌نظیر و ماندگاری بالا برای شما چاپ خواهند کرد. تنوع طرح‌ها و رنگ‌های ما، خیالتان را از بابت انتخاب پرچمی ایده‌آل راحت می‌کند.

همین امروز با چاپی نیک تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. ما در چاپی نیک، پرچمی به اهتزاز درخواهیم آورد که گویای هویت، افتخار و پیام شما باشد.

چاپی نیک، همراه همیشگی شما در دنیای پرچم‌ها

سوالات متداول

قیمت چاپ پرچم چقدر است؟

قیمت چاپ پرچم به عوامل مختلفی مانند جنس پرچم، سایز پرچم، تعداد رنگ‌ها و نوع چاپ بستگی دارد. برای دریافت قیمت دقیق، می‌توانید با کارشناسان چاپی نیک تماس بگیرید.

 آیا چاپی نیک خدمات نصب پرچم را هم ارائه می‌دهد؟

خیر، چاپی نیک در صورت تمایل شما، خدمات نصب پرچم را نیز ارائه نمی‌دهد.

اشتراک گذاری این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *