وبلاگ

طرح برای چاپ روی ماگ

فهرست مطالب

گاهی مواقع ممکن است شما دوست داشته باشید؛ یک طرح را روی یک ماگ چاپ کنید و در خانه از ان لذت ببرید و یا اینکه آن را به کسی هدیه بدهید؛ اما ممکن است نتوانید طرحی را پیدا کنید؛ که نسبت به آن حس خوبی داشته باشید وبتوانید ان را هدیه بدهید؛ به همین دلیل با توجه به موارد فوق تصمیم داریم در ادامه این مطلب چندین نوع طرح برای چاپ روی ماگ را به شما پیشنهاد بدهیم؛ تا بتوانید خیلی راحت تر و با اعتماد به نفس بیشتر هدیه ای که تهیه کرده اید را به کسی که دوستش دارید؛ تقدیم کنید یا این که با حس بهتری از لیوانی که برای خود خریده اید و برای روی آن چاپ انجام داده اید؛ استفاده کنید.

چاپ روی ماگ با طرح عاشقانه

خیلی از مواقع قرار است یک ماگ را به عنوان هدیه به کسی بدهیم؛ که عشق زندگیمان، نامزدمان، همسران، دوست دختر و یا دوست پسرمان است؛ در این مواقع شما میتوانید از طرح هایی که در ادامه آمده اند برای چاپ روی ماگ استفاده کرده و یک هدیه دوست داشتنی و زیبا به عزیزتان بدهید این طرح می تواند برای انتقال بهتر حس دوست داشتن به فرد مورد نظر روی ماگ های دسته قلبی ما چاپ شود تا حس علاقه و عشق بیشتری در طرح آن بروز پیدا کند.

چاپ روی ماگ با طرح فانتزی

اگر خودتان یا کسی که قرار است به کمک یک ماگ چاپی او را سورپرایز کنید؛ از داستانهای خیالی و افسانه ای، وسایل بامزه و مواردی از این قبیل علاقه دارد؛ این قسمت برای شما تعبیه شده است؛ شما میتوانید در ادامه این قسمت زیبا ترین طرح ها را برای چاپ روی ماگ فامتزی پیدا کنید.

چاپ روی ماگ با طرح گل

احتمالا وقتی کسی که قرار است با داشتن یک ماگ زیبا سورپرایز شود؛ متولد فصل بهار باشد؛ از گل خوشش بیاید و یا در فصل بهار قرار باشد آن هدیه را بگیرد؛ اولین طرحی که برای چاپ روی ماگ به ذهن شما می رسد؛ طرح های گل گلی هستند؛ به همین دلیل در ادامه چندین طرف دلفریب گل برای چاپ روی ماگ قرار داده ایم؛ تا شما بتوانید آسان تر برای همچین کسی کادو تهیه کنید و سورپرایزش کنید.

همچنین میتونید برای چاپ این دسته از نمونه عکس های طرح ماگ از ماگ های سفالی ما که بسیار جذاب هستند کمک بگیرید تا تفاوت و خاص بودن ماگتون شگفت زدتون کنه!

چاپ روی ماگ با طرح انگیزشی

با توجه به این مسئله که تعداد زیادی از افراد صبح ها به میل کردن یک لیوان قهوه یا چایی میپردازند و روز خود را با یک ماگ آغاز میکنند؛ شما میتوانید به عنوان یک هدیه جذاب برای شخص مورد نظرتان به چاپ ماگ با طرح های انگیزشی بپردازید؛ تا او بتواند روز خوبی را آغاز کند و از آن لیوان برای ادامه روزش انگیزه بگیرد؛ در ادامه چندین طرح انگیزشی برای چاپ روی ماگ آورده ایم.

چاپ روی ماگ با طرح حرف اول اسم

یکی دیگر از انواع طرحهایی که زیاد برای ماگ های سورپرایزی وکادویی استفاده میشود؛ حرف اول اسم است؛ پس اگر تا به این قسمت ایده ای برای انجام چاپ روی ماگ هدیه ای تان پیدا نکرده اید؛ پیشنهاد میکنیم وقت را غنیمت بشمارید و یکی از طرح هایی که در ادامه آمده است را برای چاپ روی ماگ انتخاب کنید.

چاپ روی ماگ با طرح سینما

خیلی از افراد هستند که از فیلم های مختلف و به طور کلی صنت هنر هفتم؛ یا همان سینما خیلی خوششان می آید و به زبان عامیانه افراد فیلم بازی هستند؛ اگر شخص مورد نظر شما هم جزء چنین افرادی هست؛ در ادامه طرح های جالبی برای هدیه و چاپ روی ماگ مخصوص چنینی افرادی گرد هم آورده ایم.

این طرح های خاص سینمایی وقتی جلوه خاصی پیدا میکنند که اون هارو بتونید روی یک لیوان خاص چاپ کنید که پیشنهاد ما تو این زمینه چاپ اونها روی ماگ های حرارتی هست!

چاپ روی ماگ با طرح تبریک تولد

همانطور که میدانید؛ ماگ ها بهترین و دوم دست ترین کادو هایی هستند که میتوانند به عنوان کادوی تولد انتخاب شوند؛ به همین دلیل در اخرین قسمت این مقاله، یعنی این جا؛ چندین طرح چاپ روی ماگ به سبک تبریک تولد را برای شما به ارمغان اورده ایم.

برای چاپ این طرح بهتره میتونید از ماگ های سرامیکی ما استفاده کنید که بسیار ساده و شیک هستند اما اصلا نگران سادگی اون نباشید چون ما برای اون هم پیشنهاد زیر لیوانی با طرح های جذاب رو میدیم تا با ترکیب این دو محصول بتونید یه هدیه خاص رو تقدیم دوستان و عزیزاتون کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.